Bandırma Profilo Teknik Servisi

Bandırma Profilo Teknik Servisi

Özen İş 15 Yılı aşkın süredir Bandırma Profilo Teknik Servisi olarak hizmet vermektedir. Profilo markalı tüm beyaz eşya arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Profilo beyaz eşya tamiri ve garantili servis hizmeti ile firmamız Bandırma ve bölgesinde randevulu hizmet ve %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. 

Belirtmek isteriz ki Profilo beyaz eşyanızı sıfır aldıysanız ve cihaz garantiniz devam ediyorsa lütfen yetkili servisi ile onarımı konusunda görüştükten sonra anlaşma sağlayamadığınızda bizimle iletişime geçiniz. Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Özen İş Teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm ütünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır. Uzman ekipler tarafından onarılmayan beyaz eşyalarınız ürünlerde performans kaybı yaratabileceği gibi çeşitli arızalanmalara sebep olabilir. Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.

Özen-İş olarak 15 yılı aşkın süredir aynı iş yerimizde profesyonel ve alanında teknik anlamda uzman personel ile çalışmaktayız. Bandırma Profilo Beyaz Eşya Servisi olarak Profilo markalı tüm ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Özen İş'in Servis Ayrıcalığından Sizde Faydalanın

Sizde tüm bu ayrıcalıklı servis hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bandırma ve çevresinde garantili / garanti dışı kalmış tüm ürünlere hizmet vermekteyiz.


0 535 695 72 76

İletişim

  • Tüm beyaz eşyalarınızın tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • 17 Eylül, H. Keşfettin Cd. 41/E, 10200 Bandırma/Balıkesir
  • (0266) 713 15 32
  • 0 535 695 72 76