Bandırma Kombi Bakımı Tamiri

Bandırma Kombi Bakımı Tamiri

Bandırma'da yıllarca kullandığımız kömür sobalarından sonra Doğalgaz sistemi ile büyük bir rahatlığa kavuştuğumuz aşikar bi gerçektir. Doğalgaz kullanımı için olmazsa olmaz cihaz ise Kombidir.

Çeşitli markalarda onlarca çeşitte Kombi modelleri bulunmaktadır. Bandırma Kombi Tamiri ve Bakımı için Özen İş Teknik Servisin profesyonel ekiplerine ulaşabilirsiniz.

Kombinizin bakımlarını düzenli yaptırdığınız takdirde 10 yıldan fazla süre ile kullanabileceğinizi biliyormuydunuz ? Kombinin yıllık bakımları oldukça uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Ancak bakımı yapılmayan kombilerde yaşanabilecek arızalar sizlere çok daha büyük masraf açabilmektedir.

Kombinizin bakımı sadece sizin kombinizin uzun ömürlü olmasını değil, doğalgaz faturanızında daha düşük gelmesi için çok önemli bir etmendir. Bakımı yapılmayan kombilerde doğalgaz faturalarıda düzenli bakımı yapılan kombilere oranla daha düşük gelmektedir.

BANDIRMA'DA GÜVENİLİR KOMBİ TAMİRCİSİ VAR MI ?

Kombinizi tamir ettirmek istiyorsunuz ancak kombiden anlamadığınız için gelen ustanın söyleyeceği arızanın gerçek olup olmayacağından şüpheniz mi var ? Özen iş Teknik servis olarak yapacağımız kombi arızasında belirttiğimiz arızanın hatalı olduğunu ispatlamanız halinde Kombinizin tamirinden hiç bir ücret almadan gerekli tüm tamirini ve bakımını yapacağımızı taahüt ederiz.

Kombinizde oluşabilecek en ufak bir arıza için Özen İş Teknik servisini arayabilirsiniz. En geç 1 gün içerisinde personellerimizin gelip sorunu çözeceğini belirtmek isteriz.

BİZE ULAŞIN
0 266 713 15 32
0 535 695 72 76Özen İş'in Servis Ayrıcalığından Sizde Faydalanın

Sizde tüm bu ayrıcalıklı servis hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bandırma ve çevresinde garantili / garanti dışı kalmış tüm ürünlere hizmet vermekteyiz.


0 535 695 72 76

İletişim

  • Tüm beyaz eşyalarınızın tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • 17 Eylül, H. Keşfettin Cd. 41/E, 10200 Bandırma/Balıkesir
  • (0266) 713 15 32
  • 0 535 695 72 76